نتایج جستجو برای عبارت :

افراد دوست داشتنی چه ویژگی‌هایی دارند

من هومانم چیز هایی را دوست دارم که هیچ کس دیگر دوست ندارد یا افراد کمی دوست دارند و از چیز هایی بدم می آید که همه دوست دارند تنها چیزی که هم من دوست دارم و هم شما ها ادبیات است پس اکثرا راجع به ادبیات حرف میزنم ولی درباره ی چیز های دیگری هم که دوست دارم هم مینویسم
نکته :من نه نردم نه گیگ نه آدم معمولی 
آدم ها گاهی دوست دارند قدم بزنندو به هزار فکرِ نکرده بپردازند !بعد باران بزندو اصلا نفهمند کِی خیس شده اند ...آدم ها دوست دارند دیوانه باشند !آهنگِ مورد علاقه شان را رویِ جدولِ کنارِ خیابان بلند بلند بخوانند ...هوا را با تمام جدول مندلیفش نفس بکشندو از تهِ دل بخندند ...چند شاخه گل بخرند ، ساقه یِ آن را کوتاه نکنند و معتقد باشند همینجوری اش هم خیلی دوست داشتنی تر است ...سیبِ قرمز را با تمامِ وجود گاز بزنند که ترکش هایش بپرد اینور و آنور !آدم ها ، خیل
افراد تحقیر کننده نقش چاقو را در هر محفلی دارند . زبانی به زهرآگینی تیغ‌های خارپشت دارند. شما هیچگاه از این‌ها تعریفی بدون نقص نمی‌شنوید. آنها همواره در هر صفحه‌ای سفید لکه‌ای سیاه پیدا خواهند کرد.
افراد این گروه سفیهانه دیگران را کوچک می‌کنند تا از خود فردی بزرگتر بسازند. این افراد اعتماد بنفس اندکی دارند و همواره حس می‌کنند وجود صفات مثبت در شما یا دیگران آنها را تهدید میکند. تنها طریقی که افراد این گروه برای ادامه‌ی حیات اجتماعی بلد
1️⃣ ویژگی های رفتاری شامل:
تمرکز بیشتری بر فعالیتهای لذت بخش دارند.
از معاشرت با افراد منفی بین و ناراحت پرهیز می کنند.
صبر و حوصله بیشتری دارند.
شوخ طبعند و در شرایط سخت روحیه طنز خود را حفظ می کنند.
بجای عبور از بسیاری موانع، آنها را دور می زنند.
2️⃣ ویژگی های بینشی شامل:
عادت به نگاه مثبت دارند و خوش بین هستند.
اعتماد به نفس بالایی دارند.
توقعات و انتظارات محدودتری از دیگران دارند.
احساس خشم، کینه و انتقام در آنها به سادگی تحریک نمی شود.
نوع لباس سبک لباس رنگ لباس و مدل موهای شما ظاهر صورت شما.... حتی کشف شما و ادکلن شما می تواند بر دیگران تاثیر داشته باشد. بستگی به نوع مخاطب شما دارد که از شما دیدی مثبت به خاطر نوع ظاهر وپوششتان داشته باشد. 
اگر شما می خواهید بدانید چه نوع پوششی در موقعیت و افرادی که در آنجا هستند تاثیر گذار است. ابتدا ظاهر و صورت افرادی که در بخش و گروه اجتماعی هستند را در نظر بگیرید.
گروهی از افراد لباس ها و ظاهر مدرن را دوست دارند. گروهی از افراد لباس های تیره
لازانیا یک غذای ایتالیایی بسیار معروف است که تقریبا در همه دنیا طرفداران زیادی دارد. معمولا همه افراد خانواده از افراد کم سن و سال گرفته تا افراد مسن، این غذا را دوست دارند. شاید شهرت آن به خاطر مواد خوشمزه، سس و پنیری است که در درست کردن آن استفاده می شود.

موادی که در تولید لازانیا به کار رفته است، تقریبا همانند ترکیب پاستا و یا ماکارونی است. تفاوت آنها تنها در فرایند تولید شان در کارخانه است.

ادامه مطلب
نوشته است :
" شنیده اید که میگویند با دوستان خود دوست باش, و با دشمنانت دشمن؟ اما من میگویم که دشمنان خود را دوست بدارید و ﻫﺮ ﻛﻪ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﻟﻌﻨﺖ ﻛﻨﺪ، ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻭ ﺩﻋﺎﻱ ﺑﺮﻛﺖ ﻛﻨﻴﺪ"
" اگر فقط آنانی را که شما را دوست می دارند, محبت کنید, چه برتری بر مردمان پست دارید, زیرا ایشان نیز چنین میکنند ... "
دوست ندارم دیگه مانتوهای رسمی بپوشم و مقنعه سر کنم 
دوست ندارم 
دوست دارم رنگی باشم دقیقا شبیه اون زنی که توی رویاهای دختربچگیم بود
دوست دارم بخندم و کاری که دوست دارم انجام بدم 
دوست دارم کار های قشنگم دیگرانو خوشحال کنه 
دوست دارم ... دوست دارم 
دوست دارم قلبم زنده باشه ... پیروز باشم 
دوست دارم آسمونو ببینم 
دوست دارم ستاره ها رو بشمرم 
دوست دارم دور از هیاهو بقیه عمرمو زندگی کنم ...

+ البته نه اون رنگی رنگی شکل اینفلوئنسرهای خز و بی معنی ای
بیشتر مردان واژن بی عیب و نقص را می پسندند. با وجود این که در این دنیا بیشتر چیزها به طور طبیعی بی عیب و نقص نیستند، اما می توانید کارهایی را انجام دهید تا دست کم به بهترین شکل آن ها دست پیدا کنید. اما واقعا مردان چه واژنی را دوست دارند ؟
یک واژن بی عیب و نقص چه ویژگی هایی دارد؟
در این جا پاسخ هایی را از طرف مردها مطرح می کنیم که بهتر ما را راهنمایی کند.
مردان چه واژنی را دوست دارند ؟
منبع: مشخصات یک واژن خوب
ادامه مطلب
صبا اگر گذری افتدت به کشور دوست
بیار نفحه‌ای از گیسوی معنبر دوست
به جان او که به شکرانه جان برافشانم
اگر به سوی من آری پیامی از بر دوست
و گر چنان که در آن حضرتت نباشد بار
برای دیده بیاور غباری از در دوست
من گدا و تمنای وصل او هیهات
مگر به خواب ببینم خیال منظر دوست
دل صنوبریم همچو بید لرزان است
ز حسرت قد و بالای چون صنوبر دوست
اگر چه دوست به چیزی نمی‌خرد ما را
به عالمی نفروشیم مویی از سر دوست
چه باشد ار شود از بند غم دلش آزاد
چو هست حافظ مسکین غلا
همه‌ی ما به دنبال یک سری از ویژگی‌های خوب در طرف مقابل‌مان هستیم و هر یک از ما معیار‌های خاص خودمان را داریم، اما یک سری از این معیار‌ها تقریبا مشترک‌اند و بیشتر افراد بر سر آن‌ها اتفاق نظر دارند. همه‌ی ما به دنبال یک سری از ویژگی‌های خوب در طرف مقابل‌مان هستیم و هر یک از ما معیار‌های خاص خودمان را داریم، اما یک سری از این معیار‌ها تقریبا مشترک‌اند و بیشتر افراد بر سر آن‌ها اتفاق نظر دارند. بعضی از خصوصیات نیز منفی‌اند و دوست داریم آ
بازنده‌ها دوست دارند بازی که باختند را دوباره شروع کنند
برخلاف برنده‌ها که دلیلیبرای شروع بازی که بردند نمی‌بینند.
ما گاهیبازیچه دست آدم‌هایی می‌شویمکه نه بردن برایشان مهم استنه باختن!
آن‌ها فقط دوست دارند بازی کنند...!
حق است و سزاوار است که نام حسین(ع) تا ابد زنده بماند، چون او مال خود نبود، خودش را فدای انسان کرد، فدای اجتماع انسانی کرد، فدای مقدسات بشر کرد، فدای توحید کرد، فدای عدالت کرد، فدای انسانیت کرد.
از این جهت، افراد بشر همه او را دوست می‌دارند. 
  #حماسه_حسینی
✍ #مرتضی_مطهری
          #برش_کتاب
#ارسالی
فرد افسرده به چه کسی گفته می شود؟ چرا فرد دچار افسردگی می شود؟ نشانه های افراد افسرده چیست؟ این قبیل از سوالات در جامعه کنونی ممکن است ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کند زیرا با وجود استرس و فشار روانی که اخیرا افراد تحمل می کنند بیشتر از پیش در معرض افسردگی قرار دارند. بنابراین با بالا بردن آگاهی افراد جامعه در زمینه افسردگی و نشانه ها و علت های ایجاد کننده آن می توان خطر ابتلا به این بیماری روانی را در افراد یک جامعه کاهش داد.

ادامه مطل
تو را به جای همه کسانی که نشناخته‌ام دوست می دارمتو را به خاطر عطر نان گرمبرای برفی که آب می‌شود دوست می‌دارمتو را به جای همه کسانی که دوست نداشته‌ام دوست می‌دارمتو را به خاطر دوست داشتن دوست می‌دارمبرای اشکی که خشک شد و هیچ وقت نریختلبخندی که محو شد و هیچ گاه نشکفت دوست می‌دارم
تو را به خاطر خاطره‌ها دوست می‌دارمبرای پشت کردن به آرزوهای محالبه خاطر نابودی توهم و خیال دوست می‌دارمتو را برای دوست داشتن دوست می‌دارمتو را به خاطر بوی لا
ما دوست معمولی ایم، اون عاشق یکی دیگستما دوست معمولی ایم، به روی هم نمیاریم احساسمون رو
ما دوست معمولی ایم، از دلتنگیش دارم دق میکنم
ما دوست معمولی ایم، هیچ گزینه ی دیگه ای نیس
شب تا صبح تو بغل هم میخوابیم، ما دوست معمولی ایم
بهم میگه تب داری؟ ما دوست معمولی ایم
دستم رو میپیچم دور گردنش، ما دوست معمولی ایم
واسه دیدنش لحظه شماری میکنم، ما دوست معمولی ایم
دوسش دارم، ما دوست معمولی ایم
ما دوست معمولی ایم، من عاشقش نیستم
در پست قبلی، خیلی مختصر درباره ویژگی شخصیت افراد abdl صحبت کردیم و در این پست قرار است بیشتر وارد جزییات بشویم.اول از اینکه افراد پوشکی ، همگی abdl نیستند چون بعضی از آنها به دلیل مشکلات ناخواسته مجبور به پوشک پوشیدن هستند ولی بعضی ها خیلی به این کار علاقه دارند با اینکه مشکل هم دارند و بنظر میرسند از مشکلشان لذت میبرند چون آنها را به علاقه شان نزدیک کرده.افراد دارای شخصیت abdl کسانی هستند که به پوشک شدن علاقه دارند و این علاقه همانطور که در پست ها
تورا دوست دارم شاملو

متن تورا دوست دارم
دانلود اهنگ من از عهد آدم تورا دوست دارم
من از روز ازل تو را دوست دارم

تورا دوست دارم چون نان و نمک

من از عهد آدم تورا دوست دارم علیرضا قربانی

دکلمه تو را دوست میدارم

دوستت دارم
من از عهد آدم تو را دوست دارم
من از عهد آدم، تو را دوست دارم از آغاز عالم، تو را دوست دارم
چه شب‌ها من و آسمان تا دم صبح سرودیم نم‌نم، تو را دوست دارم
نه خطی، نه خالی! نه خواب و خیالی من ای حس مبهم، تو را دوست دارم
سلامی صمیمی‌تر
مربا زردآلو از قدیمی‌ترین مربا‌هایی است که افراد به پخت آن اقدام می‌کرده اند. زردآلو میوه‌ای شیرین است و مربای تهیه شده از آن نیز کاملا شیرین و خوشمزه است. این مربا را افراد زیادی دوست دارند و کودکان نیز به مصرف آن علاقه نشان می‌دهند. این مربا را به دو شیوه با هسته و بدون هسته می‌توان در منزل تهیه نمود.

در دستور پخت مربا می‌توان از زردآلو بدون هسته استفاده کرد و در صورت تمایل افراد می‌توانند مقداری مغز هسته زردآلو نیز به آن اضافه کنند. ا
چگونه در منزل در آمد داشته باشیم ؟
خیلی ها دوست دارند در خانه بمانند و یک کار در منزل یا کسب و کار خانگی را اداره کنند. آیا شما دوست ندارید یک درآمد ثابت یا درآمد متغیر هنگفت داشته باشیدبدون این که از خانه تان خارج شوید؟ این ایده های آسان کار در منزل که در این جا می خوانید خیلی زود شما را به درآمد می رساند.
اگر هر روز با اکراه به محل کار می روید، یا یافتن یک کار موقتی در نزدیکی محل زندگی تان برایتان دشوار است، حالا وقت اش در خانه بمانید و با یک کا
تیپ شخصیت مردانه آپولو به عقیده یونگ خدای خورشید است.
خصوصیات شخصیتی آپولو:
*در کودکی خیلی مودب اند و خانواده ها دوست دارند فرزندشان با آنها دوست باشند.
*از کودکی به دنبال یادگیری هستند و دوست دارند چیزی را که یاد گرفته اند به دیگران آموزش دهند.
*خیلی قدرت طلب نیستند.
*قانون گذاران بزرگ آپولو هستند.
*کودکان آپولو کنجکاو هستند و سوالات زیادی می پرسند.
*آپولو از قوانین طبعیت می کند.
*آپولوها هدف دارند.
*از نظر اقتصادی در سطح متوسط هستند.
*از زیر کار
فرق بسیار زیادیست بین کسی که کم می آورد با کسی که کوتاه می آید .در مباحث عاقلانه و عادلانه،اشخاصی که خالی از آگاهی و دانش هستند خیلی زود کم می آورند و مقلوب افراد دانا می شوند؛چون آنها فقط می خواهند حرفی زده باشند و یک خودی نشان دهند،اما افرادی که مسلط به بحث هستند و بر آن موضوع،اِشراف دارند کم نمی آورند و حرفِ خودشان را به درستی ادامه می دهند .اشخاصی هم که کوتاه می آیند یک ریز شباهت هایی نسبت به افراد قبلی (افراد دانا) دارند؛زیرا یکسری افراد ف
دوستت دارم...
به سان یک دیوانه، به سان یک سرباز 
به سان یک ستاره سینما 
دوستت دارم، به سان یک گرگ، به سان یک پادشاه 
به سان انسانی که من نیستم 
میدانی من اینگونه دوستت دارم
تو را به جای همه کسانی که نشناخته ام دوست می دارم
تو را به خاطر عطر نان گرم
برای برفی که آب می شود دوست می دارم
تو را برای دوست داشتن دوست می دارم
تو را به جای همه کسانی که دوست نداشته ام دوست می دارم
تو را به خاطر دوست داشتن دوست می دارم
برای اشکی که خشک شد و هیچ وقت نریخت
لبخند
نمیدانم از کجا شروع کنم. چندساعت پیش عصبی و ناراحت بودم و الان حس خوبی دارم. زندگی را دوست دارم. خانه ام را دوست دارم و این تنها چیز خوبی است که قرنطینه کردن برایم داشت. خانه ام را با تمام جزییاتش دوست دارم. البته هیچوقت متوجه این زیبایی ها نشده بودم تا اینکه دوستم از همه ی زیبایی های خانه ام استوری گذاشت. دیوارهای خانه ام را دوست دارم. نقاشی های روی دیوار را دوست دارم. اینه ی سورریالم را دوست دارم. بخاری را دوست دارم. قوری و کتری و پوست پرتقال رو
سلام
بنده به هیچ وجه مخالف ثروت و داری اون از نوع حلالش نیستم و نبودم. کما اینکه یه بچه مسلمان بایستی ثروت رو داشته باشه...
والا این سریال های خانگی رو نگاه کردم.دیدم داره به سمت زندگی اشرافگری پیش میره اون 4 درصدی نه همه مردم...
این همه فیلم های هندی رو مسخره می کنند..ولی ذره افراد به تغییر روال شون اشاره نمی کنه،دارند تو سریال هاشون به زنان جامعه شون از راه درست ارزش شون یاد آور میشند...
مدام زندگی غرب رو جلو می دهند..کشوری حتی جنبه اسلامی روش کنا
ادم های زیادی هستند که بسیار دوستم دارند
ادم های زیادی هستند که دوستم دارند
ادم های زیادی هستند که از من بدشون که نه، فقط خوششون نمی آید
ادم های زیادی هستند که بسیار دوستشان دارم
ادم های زیادی هستند که دوستشان دارم
ادم های زیادی هستند که حسی بهشون ندارم
تا به حال نسبت به هیچ کس حس تنفر نداشته ام
 فقط نسبت به بعضی که لایق دوست داشتن نیستند حسی ندارم
مگرنه من آن پیرمرد عطار که همیشه کتاب حافظ دستش هست با آن عینک ته استکانی را از صمیم قلب دوست دا
من چیزی هستم که مردم من را دوست دارند یا از من متنفر هستند. ظواهر و افکار مردم را تغییر می دهم. اگر شخصی از خود مراقبت کند ، من حتی بالاتر می روم. برای بعضی از افراد آنها را فریب خواهم داد. برای دیگران من یک راز هستم. ممکن است برخی از افراد بخواهند من را مخفی کنند اما من نشان خواهم داد. مهم نیست که مردم چقدر سخت تلاش می کنند هرگز کم نخواهم شد. من چی هستم؟
دوست دارم رهبرم رادلبر پیغمبر است/دوست دارم رهبرم را وارث برحیدراست/ازتباراهل بیت و آیت خوب خداست/دوست دارم رهبرم راجلوه ای ازکوثراست/اوپیام کربلا را میدهدبرمسلمین/دوست دارم رهبرم راآسمان رااختراست/میرود راه امام وهرشهیدی باهدف/دوست دارم رهبرم راشیعیان راسروراست/دشمنان دین ماراباز رسوامیکند/دوست دارم رهبرم رادشمن اوابتر است/اسوه والگوی خوبی گشته آقا درجهان/دوست دارم رهبرم رابهر عالم گوهراست/شیعه باشدجانفدای حضرت سیدعلی/دوست دارم ره
5 راه برای داشتن یک زندگی موفق
شاید افرادی را دیده باشید که یک زندگی موفق دارند و شما هم دوست داشته باشید مانند آنها باشید، اما وقتی با این افراد صحبت می کنید متوجه می شوید با اینکه زندگی موفقی دارند اما از زندگی شان رضایت ندارند.
دسته دومی هم هست که نه تنها یک زندگی موفق دارند بلکه از زندگی شان رضایت کامل هم دارند، وقتی به زندگی موفق آنها نگاه می کنید می بینید، خوش اقبالند، اعتماد به نفس دارند، موفقیت های فراوان به دست آورده اند، پر از شور و ش
افراد بدبین و غرغرو، زوال عقل می گیرند

محققان فنلاندی در تازه‌ترین یافته‌های خود مدعی شدند که افراد بدبین و غرغرو بیش از سایرین در معرض ابتلا به زوال عقل قرار دارند. این صفات و ویژگی‌های رفتاری و شخصیتی، با مشکلات سلامتی مانند بیماری‌های قلبی نیز ارتباط دارند.«آنا تولپانن» از دانشگاه کوپیو در فنلاند می‌گوید: شخصیت انسان‌ها بر سلامت مغزشان تأثیر‌گذار است.این مطالعات ارتباط بین بدبینی و زوال عقل را نشان می دهد، البته نه لزوما به معن

گریز اغلب افراد از رو در رویی با خطر و جسارت به خرج دادن ، تنها به این دلیل است که از زبان و فکر دیگران می ترسند، وقتی به یک درجه بالا از موفقیت و خوشبختی می‌رسید، متوجه می‌شوید که خیلی از کسانی که قبلاً دوست، همکار یا شریکتان بودند، الان به دیوهای حسادت در اطرافتان تبدیل شده‌اند.
ادامه مطلب
سوال : 
 چی مشد اگر ادم ها هم دفترچه راهنما داشتن؟
اون وقت همه چیشون مشخص بود و میشد فهمید چجوری باید باهاش صحبت کنیم.

مهارت های پیدا کردن کردن دوست همون دفترچه راهنماست.
هر فردی در زندگی خود نیازمند یک دوست و همدل است.
دوست خوب در اوقات تنهایی یار و همدل ماست و تنهایی ما را پر می کند.
مهارت های دوست یابی به ما کمک می کند تا همدل و همراه خود در غم و شادی را پیدا کنیم و زمانی که نیاز به مشورت و کمک فردی داریم، حرف دل خود را به دوست خود بگوییم.
حالا ا
 چقدر دوست داشتن تو خوب است. دوست داشتن تو  ماهی قرمز هیچ سفره هفت سینی نیست. دوست داشتن تو عین ساعت تحویل سال است. ــ همیشه منتظرش مانده ایم. ــ دوست داشتن تو  عیدی اول فروردین است. کاش همیشه عید بود. کاش همیشه تو را عیدی می گرفتم. تو را دوست دارم زمین از چرخیدن می ماند. و خورشید فراموش می کند که باید غروب کند. تو را دوست دارم. سیب ها  همه ی فصل ها به شکوفه می نشینند. چلچله ها کوچ نمی کنند. وقتی تو را دوست دارم دختر کوچک آسمانم هنوز.
اولین پست ۹۸مون

این روزها همه دوست دارند شکم شش تکه داشته باشند، خوش‌تیپ باشند و البته همه‌ی اینها را هم در مدت کوتاه و سریع می‌خواهند. به ندرت پیش می‌آید که افراد شکم شش تکه و اندام مناسب را برای سلامتی بخواهند. خب این کاملا طبیعی است. همه دوست دارند جذاب باشند اما اگر در مسیر پرورش اندام، «سلامتی» در نظر گرفته نشود، قطعا نتیجه‌‌اش مقطعی و نامطلوب خواهد بود.
ادامه مطلب
بسیاری از زائرانی که قصد سفر به عتبات عالیات را دارند، مایلند با چشمانی باز و بصیرت و آگاهی کامل نسبت به سرزمین عراق و زیارتگاه های آن سفر خود را آغاز کنند؛ چرا که این سفر کمتر در زندگی برخی مردم تکرار می شود و افراد دوست دارند از این فرصت به دست آمده حداکثر استفاده را ببرند.

بدین منظور چند فایل PDF رایگان و کاربردی را تقدیم شما عزیزان میکنیم. 
ادامه مطلب
افراد دارای این اختلال نسبت به همه بی اعتماد و شکاک هستند . این افراد اکثرا خشمگین و تحریک پذیرند و بد رفتاری می کنند و اهل دعوا هستند . افراد دارای این اختلال حالت عاطفی محدودی دارند و در ظاهر فاقد هیجان و احساس می باشند . آن ها آدم های گرمی نیستند و به قدرت و به ثروت افراد توجه دارند و اگر کسی را ضعیف و بیمار ببینند، وی را تحقیر می کنند .  این افراد در موقعیت های اجتماعی افرادی فعال و کاری به نظر می آیند ولی اغلب فقط دیگران را می ترسانند و افراد
افراد کم رو و خجالتی حتما بخوانند
اغلب افراد خجالتی به علت این همه اضطراب و نگرانی که دارند، توانایی های خودشان را دست کم می گیرند و این امر باعث می شود تا بیشتر فرصت های کاری و موقعیت های خوب اجتماعی را از دست بدهند. به هر حال این حس در روابط شخصی و خانوادگی، در محیط کار و نیز در تمام ابعاد مختلف زندگی حتی وقتی که به کمک دوستان ، همکاران و... احتیاج دارند، تولید مشکل می کند.
عوامل محیط و موثر در خجالتی شدن جوانان
ادامه مطلب
کار در منزل یکی از بزرگترین دغدغه بسیاری از افراد است که قصد دارم در منزل کسب درآمد کنند. خیلی از افراد با من تماس می‌گیرند و می گویند که چطور می توانیم یک کسب و کار در منزل راه اندازی کنیم. که در این مقاله قصد دارم به صورت کامل و جامع شما را با ایده های پولساز کسب و کار در منزل و خانه آشنا کنم.
خیلی از افراد اصلا کار کردن در خارج از منزل را دوست ندارند و بنا به یک سری دلایل نمی‌توانند در بیرون از خانه کار کنند و مشغول به کاری بشوند به همین دلیل ب
یکی دیگر از معضلات بیشتر افراد جامعه ی ما راحت طلبی (بحران تنبلی) است؛ افراد بلند پرواز و کوته نگری که دوست دارند به چیزهای بسیار زیاد و جاهای بالایی برسند ولی کمی همتشان آن ها را حتی از نیم پله ی توالت عمومی هم بالا نمی برد چه برسد به قله ی آرزو ها یا از این قبیل چرندیات٬ نمی دانم چگونه ناله کنم از فرهنگ سطحی غرب که عمیقا در دل های برخی رخنه کرده که بسیاری فکر‌ می کنند آن شوالیه و یا فلان قهرمان همیشه به دادشان می رسد و آن ها فقط کافی است دستشان

انسان متوجه این نکته  باشد که قلوب در دست خداى متعال است و اوست عزیز کننده، و هم اوست که فطرت انسان را با خوبى عجین فرموده که حتى کسى که خودش مغلوب نفس و شیطان است و عمل خوبى از او سر نمى زند مع ذلک فطرتا خوب و خوبى را دوست مى دارد، مگر افراد قلیلى که به قدرى شقاوت بر آنها غلبه کرده است که نه خود خوبند و نه خوبان را دوست مى دارند؛ نه خود درست کردارند و نه از صالحان خوش شان مى آید. چنین افرادى در واقع از انسانیت و فطرت انسانى بر کنار هستند.
«ثم کا
چه چیزی را باید دوست داشت. آیا خود را باید همیشه دوست داشت؟! آیا لیوانی که در آن قهوه می نوشید، باید دوست داشت؟! آیا مرگ را باید دوست داشت؟! آیا خدا را باید دوست داشت؟! بنظرم ما همیشه محکوم به دوست داشتن می شویم، برداشت بد نکنید ولی ما مجبوریم خانواده مان را دوست داشته باشیم. آیا می شود خدا را دوست نداشت و ما را بیامرزد؟!من محدثه را دوست دارم و بایدی برای دوست داشتن نبود. اینجور دوست داشتن ها حسی دیگری دارند. تا حالا کسی را دوست داشته اید؟! می خوا
برخی از افراد دوست دارند که برای ادامه زندگی خود درکشورهای خارجی به اشتغال بپردازند و در آن جا زندگی نمایند . آموزشگاه دنیای زبان راه را برای آن ها هموارتر می کند .
افراد باید زبان کشور مورد نظرشان را به خوبی بیاموزند زیرا قرار است که در کشور مورد نظرشان زندگی کنند و یکی از شرایط مهم برای گرفتن ویزای کاری یادگیری زبان آن کشور است .
این موسسه با برگزاری کلاس های فشرده و فوق فشرده دغدغه ذهنی افراد را برطرف می نماید تا بتوانند در مدت زمان کوتاه ز
7 ویژگی شما که مردان دوست دارندفکر می کنید آقایان فقط سینه های بزرگ و کمر را دوست دارند؟ شما اشتباه می کنید برخی حرکات یا مواردی که شما می گویید باعث می شود مردان عصبانی شوند. آیا علاقه شما را جلب کردم؟ در زیر مشاهده کنید تا این همه سخت تر کار کنند و مقاومت ناپذیر شوند.Ου آنها آنها خنده و لبخند بزرگ شما را دوست دارند ، به خصوص وقتی که آنها احساساتی را به شما نسبت می دهند. بگذارید کیم کارداشیان هر کاری که می خواهد انجام دهد! چند چین و چروک بالاتر
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگی : دوست صمیمی فرد مهمی در زندگی همه انسان‌هاست که شکل خاصی از رابطه را ایجاد می‌کند. افراد در سنین مختلف، اشکال مختلفی از رابطه صمیمانه را تجربه می‌کنند. ولی در نهایت همه از نقش دوست صمیمی در زندگی شان بهره می‌برند و تلاش می‌کنند از تکنیک‌ها و مهارت‌هایی آگاه شوند که از طریق آن بتوان دوستی‌های صمیمانه ایجاد کرد. ممکن است در طول یک
ادامه مطلب

علت چاق نشدن افراد لاغر چیست؟
افراد لاغر چگونه چاق شوند؟ آیا چاق نشدن آن ها علت خاصی دارد؟ با مجله نمناک همراه شوید، تا در این خصوص تحقیقات
انجام شده را بررسی کنیم .چاق نشدن افراد لاغر چه دلایلی دارد
برخی از افراد لاغر که دوست دارند چاق شوند، به طور طبیعی لاغر هستند و چه خیلی غذا بخورند و چه کم، باز هم همچنان
لاغرند.این عده همیشه حسرت چاق شدن دارند . اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید پیشنهاد می کنیم با مطالعه این
مطلب درباره دلایل چاق
من همیشه دوست دارم به خدماتی ها و کارگران شهرداری و فقیران کمک کنم و همیشه این زحمت کشان را دوست دارم.

به نظرم حتی به فقیران در خیابان هم باید کمک کرد و به ایشان احترام گذاشت. بعضیا می گن بعضی از فقرا ادا در میارن و واقعا اونقدر فقیر نیستند و نباید به اونا کمک کرد. این افراد می گن گدا پروری نباید کرد. من کاملا مخالفم

مگه اون طرف حتما باید از گرسنگی بمیره تا ما بهش کمک کنیم. 
کسی که وضعش بده باید بهش کمک کرد. هر کس هم به اندازه ای که می تونه باید
اگر خدا را دوست داری
اگر خدا را دوست داری،✨خدا گفته است:✨(لا یسخر قوم من قوم)همدیگر را «مسخره نکنید.»
اگر خدا را دوست داری، ✨خدا گفته است:✨(ولا تلمزوا انفسکم)از همدیگر «عیب جویی نکنید»
اگر خدا را دوست داری ،✨خدا گفته است:✨(ولا تنابزوا بالالقاب)«لقب زشت» به هم ندهید.
اگر خدا را دوست داری، ✨خدا گفته است:✨(و انفقوا فی سبیل الله)در راه خدا «انفاق کنید.»
اگر خدا را دوست داری ،✨خدا گفته است:✨(و بالوالدین احسانا)و «به پدرو مادر نیکی کنید.»
اگر خدا
دیدین بعضی آدم‌ها شمارو دوست دارن و بعد که میفهمن شما هم دوستشون دارین از ریتم خارج میشن؟ خب من این حالت رو نه تنها در خیلی ها دیدم بلکه خیلی اوقات به بازی گرفتم.
خودم کمتر وقتی این جور آدم بودم. در واقع یک پوشه دارم توی قلبم از نام آدم‌هایی که حس می‌کنم دوستم دارند و برایشان اعتبار ویژه در نظر میگیرم. چون بالاخره باید فرقی بین آن‌هایی که هیچ وقت حسی به من نداشتن و بقیه باشد حتی اگر گاهی حس میکنم احمق، پیش پا افتاده یا سطحی هستند. در نهایت یک
افراد دوست داشتنی چه ویژگی‌هایی دارند

۳۹

اشتراک‌گذاری

بسیاری از افراد تسلیم این باور اشتباه می‌شوند که دوست داشتنی بودن
ناشی از ویژگی‌های ذاتی و غیرآموختنی است که فقط تعداد محدودی از افراد
خوش‌شانس از آن بهره‌مند هستند. همچنین تصور می‌شود که افراد دوست داشتنی
خوش چهره، به شدت اجتماعی و به شکل عجیبی باهوش هستند. اگرچه ممکن است به
راحتی این باور را بپذیرید، اما در واقعیت، د
خوشان را با خوشان محشور دارندکران را از کران مجبور دارند
صبوران با صبوران باده گیرندعجولان را به خامی غور دارند
هر آنکس بار خود بر دوش داردنه کس را بهر کس در گور دارند
تو غمگینی که غم را دوست داریخوشان از خنده‌ی خود شور دارند
غمت از دوش خود بر کس میفکنتو را با جنس خود در تور دارند
جسوران با جسوران در عروجندخموشان را به حق منصور دارند
عقاید از سر تاریک خیزدرفیقان دل از دل نور دارند
به سربازی دل حلمی سخن راندحروف عشق از حق زور دارند
یکی از دوستام می گفت، هر کسی خیلی خودش را دوست داشته باشه آنگاه سایرین را هم دوست خواهد داشت. 

ایده ایشان این بود که دوست داشتن دیگران به دلیل دوست داشتن خود است و هر چه خود را بیشتر دوست داشته باشید آنگاه دیگران را نیز دوست خواهید داشت.

ادامه مطلب
احساس نداشتن به همسر : موضوع مهمی است که می تواند تمامی ابعاد زندگی را تحت تاثیر قرار دهد.
در زندگی زناشویی، برای هر دو طرف هیچ چیز سخت تر از شنیدن عبارت “من شما را دوست ندارم” نمی باشد.
اگر این علائم را در زندگی با شریک زندگی خود مشاهده کنید، به همسر خود را کمی بیشتر دقت کنید.احساس نداشتن به همسر
نشانه های عدم علاقه به همسر چیست؟ هیچ چیز سخت تر از شنیدن “دوستت ندارم” از جانب همسر نیست.
عشق عامل اصلی زنده ماندن زندگی است، که گاهی اوقات در بین
میخوام بدونی عزیز دلم 
تو رو دوست دارم، بیشتر از هر کس و هر چیزی که دوست داشتم 
جوری که هیچ چیز و هیچ کس رو اینجوری دوست نداشتم تا الان 
عشق من
دوست دارم 
اونقدر که میتونم چیزی یا کسی رو دوست داشته باشم، شاید هم بیشتر
اونقدری که کسی مثل من میتونه عشق چیزی بشه، حتی بیشتر 
دوست دارم 
دستبند طلا تک پوش یکی از پر طرفدار ترین مدل های دستبند طلا زنانه است که زنان می پسندند، دستبند های تک پوش به دستبند های پهن و عریضی گفته می شود که معمولا تکی در دست چپ انداخته می شوند. اگر شما هم از ان دسته بانوان سخت پسندید و به دنبال دستبندی لوکس هستید بهتر است این مطلب را بخوانید
بعضی زنان دوست دارند این ئنمونه دستبند ها همیشه در دستانشان باشد و لی برخی بیشتر انها را برای مجالس بسیار ویژه نگه می دارند و فقط در انم شرایط است که انها را می اند
30 خوردنی که باعث افزایش میل جنسی می شوند
مواردی هستند که قطعا نمی خواهید مدت بسیار طولانی طول بکشند، مانند قرار دندانپزشکی، کارهای قانونی و حال بد. چیزی وجود دارد که شاید در رتبه های اول این لیست نباشند اما اهمیت دارند مثل رابطه جنسی. شاید جز افرادی باشیدهنگامی که شروع می شود، دوست دارید زود تمام شود.
اگر چه هیچ کس دوست ندارد زود تمام شود، اما تحقیقات نشان می دهد که شما مجبور نیستید تمام شب را به رضایت شریک خود بپردازید ، یک مجله تحقیقات پزشک
تبلیغات رایگان در تلگرام برای خیلی تز افراد مهم هست و دوست دارند تا بدون پرداخت هزینه ای در تلگرام تبلیغ کنند که میتوانیم به این افراد دیوار تلگرام رو پیشنهاد بدیم.
شما میتونید به گروه دیوار تلگرام برین و تبلیغات رایگان و آزاد رو داشته باشید.
شما برای عضویت در گروه دیوار و تبلیغات رایگان تلگرامی روی لینک زیر کلیک کنید.
https://t.me/joinchat/AtoHxlYhmzfFfCMLFQZwtA
روز جهانی دوستی یادی هم بکنیم از اون بزرگواران که در قالب دوست من دوست داره با دوست تو دوست بشه ، دوست داری با دوست من که که دوست داره با دوست تو دوست بشه، دوست بشی ! اومدن جلو... بعد نگو اون زیر میرا یه هدفای دیگه داشتن. از جنس آستین بالا زدن واسه شازده پسرشون. بعد چون از نه شنیدن هراسان بودند واسطه بدبخت رو پاس میدادن سمت ما خودشون مشغول جا باز کردن تو دل ما بودند. بعد ما به واسطه که گفتیم نه، دیگه رویی ازشون ندیدیم! یه جوری نیست شدند که انگار هیچ
با توجه به گسترش و توسعه سیستم‌های مجازی، این موضوع بیشتر از گذشته به چشم می‌آید که چه افرادی به سمت سیستم‌های آموزشی مجازی جذب می‌شوند.
در نگاه اول بسیاری از افراد به این نتیجه می‌رسند که دانشجویانی به این دانشگاه‌ها تمایل پیدا می‌کنند که در زمینه درسی ضعف دارند و نمی‌توانند مانند دانشجویان عادی از طریق آزمون ورودی به دانشگاه‌های معتبر راه پیدا کنند و به همین دلیل به سمت دانشگاه‌های مجازی کشیده می‌شوند؛ اما با توجه به آماری که توس
نفوذ کلام یعنی قدرتی که دیگران را با حرف زدن کنترل کنید.
کاری کنید که کلامتان برای دیگران ارزش بالایی داشته باشد تا آنرا بپذیرند و اجرا کنند.

تا به حال آرزو داشتید آنقدر کلام و سخنتان نفوذ داشت که هرچیزی به دیگران میگفتید آنرا قبول یا انجام میدادند؟ آرزوی شما برآورده شد.
شما میتوانید به چنین قدرت و نفوذ کلامی برسید البته لازمه ی آن تمرین زیاد، شور و اشتیاق بالا است که باید قبل از شروع داشته باشید.

در زندگی ما افرادی هستند که ناخودآگاه اطاعت
سفر به تمام دنیا با تور کشتی کروز

شاید سفر با کشتی های بسیار مدرن و پیشرفته که می توانند به هر گوشه ای از کره زمین سفر کنند و تجربه ای بی همتا و منحصر به فرد را در اختیار افراد قرار دارند برای افراد بسیاری تنها یک رویا و یا آرزو باشد اما بد نیست بدانید که با شرکت در تور کشتی کروز می توانید به این رویا رنگ واقعیت بزنید و به این آرزو دوست داشتنی و جذاب دست پیدا کنید ، سفر با کشتی کروز برای هر فرد ماجراجو و جهانگردی می تواند سفری سراسر از لذت و هی
همه ما با افرادی برخورد کردیم که همیشه غر میزنن و بی انرژی هستند، همیشه منتظر یک اتفاق خارق العاده اند تا بلکه کمی نشاط و انرژی در چهره شون دیده بشه. که البته هیچوقت هم چنین اتقاقی نمیفته چون این افراد اصولا در برابر با نشاط بودن مقاومت میکنند. وقتی کنار اینجور آدم ها هستیم انگار زمان نمیگذره و ناخودآگاه پر از حس منفی میشیم و دوست داریم ازشون فاصله بگیریم. در عوض افرادی هم هستند که بمب انرژی و نشاط اند. از بودن کنارشون لذت میبریم و سعی میکنیم

ما چند دوست صمیمی داریم؟ من در موبایلم مخاطبین بسیار زیادی دارم اما تعداد کمی از این افراد هستند که می توانم به عنوان دوست واقعی از آن ها یاد کنم. آن ها همان کسانی هستند که وقتی من همه چیزم را از دست دادم و یا در شرایط سخت زندگی ام، رابطه شان را با من قطع کردند.
ادامه مطلب
پنجره را که باز می‌کنم، انگار دریچه‌ی خاطرات نامحدودم را باز کرده‌ام. شاید همه‌ی بادها درختان را شکسته‌اند و شاید فاجعه‌ای به بار آورده‌اند. اما من همه‌ی آن‌ها را دوست دارم. بادها. باران‌ها. طوفان‌ها. خاطرات. می‌دانم که آن‌ها هم در گوشه‌ای از قلب مرطوب و مه‌گرفته‌شان مرا دوست دارند...
سلام. کثافت درونم طغیان کرده و می‌توانم همین حالا با یک تماس تصویری پشت سر خانوم فلانی نزد دوست مشترکمان حرف بزنم و عقده‌های چندین ساله‌ام را خالی کنم. حتی دیشب خواب دیدم که توی خیابان‌هایی شبیه به خیابان‌های تهران که تاکسی‌های مسیر رشت را داشت با هم دعوا کرده‌ایم. روانشناسی، زبانشناسی و جامعه‌شناسی همیشه برایم جذاب بوده‌اند؛ از چرایی‌ها سخن می‌گویند و من عاشق اینم که علت‌ها را پیدا کنم. ما آدم‌ها عاشق دیگران نمی‌شویم، بلکه عاشق
داشتن یه دوست خوب و مهربون ، یه نفر هم عقیده با تو ، یه نفر از جنس تو ، یه نفر که درکت میکنه چون مثل خودته خیلی خوبه . یه همچین دوستی دارم . با اینکه مجازیه ، با اینکه تا الآن ندیدمش ، صداشو نشنیدم ولی بهترین دوستمه . از مرز اینترنت و وای فای فراتر رفتیم و واقعی شدیم . دو تا دوست حقیقی . دوست دارم دوست خوبم ....نیلو
مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوستتا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست
واله و شیداست دایم همچو بلبل در قفسطوطی طبعم ز عشق شکر و بادام دوست
زلف او دام است و خالش دانه ان دام و منبر امید دانه‌ای افتاده‌ام در دام دوست
سر ز مستی برنگیرد تا به صبح روز حشرهر که چون من در ازل یک جرعه خورد از جام دوست
بس نگویم شمه‌ای از شرح شوق خود از آنکدردسر باشد نمودن بیش از این ابرام دوست
گر دهد دستم کشم در دیده هم چون توتیاخاک راهی کان مشرف گردد از اقدام دوست

حض
گفت سعدی مصرعی ، این بس نکوست # دوست آن باشد که گیرد دست دوست
این سخن اکنون چه بی معنی شده # یا که این سان گفتمان در عصر اوست
مردمان اینک ملون گشته اند # می کنند از کله ی هر دوست پوست
دست کس را گر نمی گیری مگیر # اینچنین رفتار خنثی از چه روست
بخت بد را منتظر گشتی به دوست # غیبت و تهمت تو را یک گفتگوست ؟
خورده ای از سفره اش صد من نمک # چشم بر هر لقمه انگاری که موست
گرجی از دنیا تو خود تنها برو # همره یکرو فقط یک آرزوست
《لکل شیء وجه، و وجه دینکم الصلوه》افراد رو با چهره های متفاوتی که دارند میشناسیمدین افراد و میزان تدینشون رو هم بخواییم بشناسیم فرمودند با نمازهاشون بشناسینصورت دین شما نماز شماستبا صورت، شادی و غم افرادم شناخته میشهحب و بغضشون شناخته میشهشادابی وخستگیشون شناخته میشهصورتا با آدم حرف میزنننمازها همبه وقت میخونه یا نهبا آداب کامل میخونه یا نهنوافل بهش اضافه میکنه یا نهدر مقابل فحشاء ومنکرات حفظش میکنه یا نهو ...صورتا خوشگل و زیبا دارندن
عشق در لحظه پدید می آیددوست داشتن در امتداد زمان؛این، اساسی ترین تفاوت میان "عشق و دوست داشتن" است.عشق، معیارها را درهم می ریزد...دوست داشتن بر پایه ی معیارهابنا می شود...عشق ناگهان و ناخواسته شعله می کشددوست داشتن از شناختن و خواستن سرچشمه می گیرد...عشق، قانون نمی شناسد!دوست داشتن، اوج احترام به مجموعه ای از قوانین عاطفی ست...عشق، فوران می کند چون آتشفشان و شره می کند چون آبشاری عظیم ...دوست داشتن، جاری می شود چون رودخانه ای بر بستری با شیب نرم
تنها زیستی یا همان مجردی زندگی کردن یکی از پدیده هایی است که این روزها در جامعه ما بیشتر به چشم می خورد و رو به رشد است. به گفته کارشناسان درست است که بنا بر وجود مشکلات و بحران های جامعه افراد حق دارند که این نوع زندگی را انتخاب کنند اما باید این نکته را هم فراموش نکنند که تنها زندگی کردن مشکلات و عوارض خاص خودش را نیز به دنبال دارد. یک مدرس حوزه علوم اجتماعی معتقد است که امروز تنهایی در جامعه ما به یک معضل تبدیل شده است و عامل اقتصادی در گرایش
حتما بارها برای شما نیز پیش آمده است که افراد نتوانسته اند
ذهنتان را بخوانند و به همین خاطر از شما خواسته اند حرفتان را تکرار کنید.
افرادی که چنین درخواستی را دارند در این مورد آگاهی ندارند که می‌توانند
ذهن شما را بخوانند. آنها اینکار را به یک روش ثابت و همانند گذشته انجام
می‌دهند. واقعیت این است که بیشتر افراد می‌توانند خواندن ذهن افراد را با آموزش‌های مخصوص، زمان، تمرکز و مجموعه‌ای از مهارت‌های خاص یاد بگیرند.
خواندن ذهن کاری نیست ک
مواد لازم و آموزش طرز تهیه شله زرد نذری به همراه تزیین مجلسی شله زرد
شله زرد یکی از دسر های ایرانی می باشد که در ایران بسیار معروف می باشد و خیلی از افراد در کشورمان حداقل یکبار آن را میل کرده اند این دسر بیشتر در ماه مبارک رمضان درست می شود افراد زیادی در ایران طعم آن را دوست دارند و در مراسم افطاری که برگزار می کنند آن را تهیه می کنند برخی در آماده کردن آن مهارت قابل توجهی دارند و آن را خیلی خوشمزه درست می کنند اما بعضی از افراد هم می گویند
استفاده از دستبند با رعایت نکات مختلف میتواند تاثیر خوبی در استایل شما داشته باشد. یکی از این موضوعات رنگ پوست است. حتما برای شما هم این اتفاق رخ داده که در زمان ست کردن دستبند با رنگ پوست خودتان را گم کرده اید و قدرت انتخابی نداشتید. با خواندن این مطلب میتوانید یک سری از دستبند طلا زنانه را از فیلتر رد کنید.
تعیین رنگ پوست
به طور کلی رنگ بدن در سه دسته جدا می شود پوست زرد ، هلویی و یا طلایی سریع برنزه شده و سیاهرگ آنها تقریبا سبز رنگ می باشد ای
افراد زیادی به جای خرید خودرو از خدمات اجاره ماشین استفاده می‌کنند. امروزه اجاره خودرو در بین افراد زیادی از محبوبیت روز افزونی برخوردار است؛ طوری که امروزه اشخاص زیادی علاقه به استفاده از خدمات اجاره خودرو دارند؛ چرا که مزایای زیادی به همراه دارد و تحقیقات نشان داده افرادی که از این خدمات استفاده می‌کنند اغلب تمایل دارند تا دوباره خودرویی را کرایه کنند. در واقع اجاره خودرو به یکی از کسب و کارهای پر رونق در سراسر جهان تبدیل شده که از جنب
آموزش  کسب درآمد از اینترنت (شامل روش‌هایی با پتانسیل درآمد بالا)

make money online daramadsazan
چه کسی هست که دوست نداشته باشد پول بیشتری بدست آورد؟ چه از طریق شغل پاره‌وقت و چه انجام پروژه‌ها بصورت فریلنسری، اضافه شدن پول به حساب بانکی شما همیشه دلپذیر است. اما متاسفانه همه افراد نمی‌توانند شغل دومی داشته باشند یا روی شغل اول‌شان اضافه‌کاری دریافت کنند. اگر شما نیز از این دسته افراد هستید یا اینکه دوست دارید در منزل‌تان درآمد کسب کنید، تسلیم نشوی
خوشان را با خوشان محشور دارندکران را از کران مجبور دارند
صبوران با صبوران باده گیرندعجولان را به خامی غور دارند
هر آنکس بار خود بر دوش داردنه کس را بهر کس در گور دارند
تو غمگینی که غم را دوست داریخوشان از خنده‌ی خود شور دارند
غمت از دوش خود بر کس میفکنتو را با جنس خود در تور دارند
جسوران با جسوران در عروجندخموشان را به حق منصور دارند
عقاید از سر تاریک خیزدرفیقان دل از دل نور دارند
به سربازی دل حلمی سخن راندحروف عشق از حق زور دارند
موسیقی: Sleep D
چطور فردی رو پیدا کنم که دوست دارم؟اغلب افرادی که ازدواج نکردند یا در روابط خوبی نیستند معمولا میگن من چطور میتونم اون فردی رو پیدا کنم که مثل خودم باشه و چیزایی که دوست دارم توی اون رابطه اتفاق بیوفته؟برای رسیدن به چیز هایی که میخوایم باید نیروی جذابیت درونی مون رو بالا ببریم تا با آدم های بهتری در زندگیمون رو به رو بشیم و هم خودمون از زندگی با اون افراد لذت بیشتری ببریم و هم دیگران از بودن با ما لذت ببرند.این خودش یک لذت بزرگ هست که فرد بدون
ریش و سبیل یکی از زیبایی های صورت مردان است. امروزه کاشت ریش و سبیل به عنوان یکی از خدمات و جراحی های زیبایی ارائه می شود. کاشت مو بر روی صورت برای جبران کم مویی صورت انجام می شود. برخی از مردان علیرغم علاقه به ریش و سبیل ، موی قابل توجهی بر صورت خود ندارند. این افراد به راحتی می توانند با کاشت ریش و سبیل چهره خود را آنگونه که دوست دارند تغییر دهند. برخی مواقع نیز کاشت مو بر روی صورت برای پوشاندن جای زخم ، اسکار ، آکنه و جوش است.
در عمل کاشت ریش نیز
هم خودم و هم خودش خوب می دانستیم که دوستش دارم و حس خوب و عاشقانه ای در وجودم برایش موج میزد.   
اما پس از مدتی نچندان کوتاه.. قول های خودش را هم فراموش کرد.. حرف هایش، علاقه اش.. احساسش.. و عشقی که در قلبش همگام شده بود.
نمیدانم این دم آخری از چه کسی طلبکار بود..  یا میخواست با چه کسی بی حساب شود..  
که در یکی از پست های اینستاگرامش نوشته بود..  مجبور نیستیم کسانی که دوستمون دارند رو دوست داشته باشیم"
فرض میگیریم مخاطب حرفش من بودم.    اگر من در شرایط
افراد زیادی در طول تاریخ وجود دارند که توانسته اند به دستاوردهای مهمی دست یابند و در زندگی خود و دیگران تاثیر بسزایی بگذارند و نام خود را در آینده زنده نگه دارند. رشته های متعددی در سراسر جهان وجود دارند که افرادی بزرگی را در خود دیده اند که یکی از آن ها حقوق است. رشته حقوق یکی از مهم ترین زمینه ها در هر جامعه ای به شمار می رود؛ به همین دلیل چهره های علمی این رشته در نزد افراد جایگاه خاصی دارند. یکی از این چهره ها دکتر ناصر کاتوزیان می باشد.
حقو
داشتن یه دوست خوب و مهربون ، یه نفر هم عقیده با تو ، یه نفر از جنس تو ، یه نفر که درکت میکنه چون مثل خودته خیلی خوبه . یه همچین دوستی دارم . با اینکه مجازیه ، با اینکه تا الآن ندیدمش ، صداشو نشنیدم ولی بهترین دوستمه . از مرز اینترنت و وای فای فراتر رفتیم و واقعی شدیم . دو تا دوست حقیقی . دوست دارم دوست خوبم ....نیلو
رمضان ماه پر برکت
درباره ماه مبارک رمضان و درباره ی هدف از روزه، نتیجه روزه از نظر قرآن با شما صحبت می کنم. اولًا باید توجه داشته باشیم که ماه مبارک رمضان، ماه پر از خیر و برکت است و به اندازه ای خیر دارد، به اندازه ای برکت دارد که پیغمبر اکرم می فرمود: «شقی ترین آن افراد آن کسی که ماه مبارک رمضان بگذرد اما این سعادتمند نشده باشد، آفریده نشده باشد.»
نفس و خواب روزه دار عبادت
اگر کسی ماه مبارک رمضان بر او گذشت اما نتوانست دنیا و آخرت را برای خود ت
دوست صمیمی فرد مهمی در زندگی همه انسان‌هاست که شکل خاصی از رابطه را ایجاد می‌کند. افراد در سنین مختلف، اشکال مختلفی از رابطه صمیمانه را تجربه می‌کنند. ولی در نهایت همه از نقش دوست صمیمی در زندگی شان بهره می‌برند و تلاش می‌کنند از تکنیک‌ها و مهارت‌هایی آگاه شوند که از طریق آن بتوان دوستی‌های صمیمانه ایجاد کرد. ممکن است در طول یک دوستی صمیمانه دو نفر با تعارضاتی مواجه شوند که نیاز داشته باشند در مورد رابطه شان تجدید نظر کرده و از عمق آن ب
حاج اسماعیل دولابی (ره):
جوانان این زمان کشمکش را دوست ندارند. آن‌ها فطرتاً در راه هستند .با اخلاق و صفات شایسته و با نیت خوب و دعای خیر در حق آن‌ها کار کنید و آن‌ها را به سمت کمالات ببرید آن‌ها را باید با نماز دوست کنید نه این‌که فقط نمازخوان کنید کار بعضی‌ها بی‌نماز کردن مردم است. آن‌ها با امرونهی زیاد و مردم‌آزاری جوان‌ها را تارک‌الصلاة می‌کنند. مقدس مآب‌ها و افراد سخت‌گیر کارها را خراب‌تر می‌کنند.
" دست‌وپاچلفتی‌" بودن نوجوانان طبیعی است؟
♦️ از ۱۲ تا ۱۸ سالگی دوران نوجوانی است، البته دختران حدود دو سال زودتر از پسران به سن بلوغ می‌رسند. دوران نوجوانی به مراحل پیش نوجوانی، اواسط نوجوانی و اواخر نوجوانی تقسیم می‌شود.
♦️ پیش نوجوانی معمولاً دو سال اول نوجوانی را شامل می‌شود که کودکان کم‌کم وارد دوره نوجوانی می‌شوند و تغییرات را در خود احساس می‌کنند. این تغییرات در برخی افراد ملموس‌تر است. در ۱۵ سالگی معمولاً اکثر خصوصیات یک نوجو
امام علی علیه السلام  : 
أَصْدِقَاؤُکَ ثَلَاثَةٌ وَ أَعْدَاؤُکَ ثَلَاثَةٌ َأَصْدِقَاؤُکَ صَدِیقُکَ وَ صَدِیقُ صَدِیقِکَ وَ عَدُوُّ عَدُوِّکَ وَ أَعْدَاؤُکَ عَدُوُّکَ وَ عَدُوُّ صَدِیقِکَ وَ صَدِیقُ عَدُوِّکَ
دوستان تو سه گروهند، و دشمنان تو نیز سه دسته اند، اما دوستانت، پس دوست تو و دوست دوست تو، و دشمن دشمن تو است. و اما دشمنانت، پس دشمن تو، و دشمن دوست تو، و دوست دشمن تو است.نهج البلاغه ، حکمت ۲۹۵
استفاده از دستبند با رعایت نکات مختلف میتواند تاثیر خوبی در استایل شما داشته باشد. یکی از این موضوعات رنگ پوست است. حتما برای شما هم این اتفاق رخ داده که در زمان ست کردن دستبند با رنگ پوست خودتان را گم کرده اید و قدرت انتخابی نداشتید. با خواندن این مطلب میتوانید یک سری از دستبند طلا زنانه را از فیلتر رد کنید.
تعیین رنگ پوست
به طور کلی رنگ بدن در سه دسته جدا می شود پوست زرد ، هلویی و یا طلایی سریع برنزه شده و سیاهرگ آنها تقریبا سبز رنگ می باشد ای
چه قدر #خوب است که:#دوست باشیم و دوست بداریم، همه دوستانی که دوست میدارند تا با ما دوست باشند...سکوت نکنیم، بگوییم #بخندیم... اخر انها را جز ما دگر چه #امیدی است جز خدا و ما؟ وانها #مسرور اگر ما گوشه چشمی بیندازیم به آنها...نه... اشتباه نکن... #گدایی_محبت نمیکنند؛ سرمان #منت مینهند، وگرنه چه کسی محتاج خلق بی سر و پای خدای تمام اراده و سر است؟ یا دریای تمام قد #خروش مگر مُرد از بی بارانی؟ ...دلتان شاد و لبتان خندان به این دنیای پست تمام بغض و نفرت..._____________
دیگر از باریدن خبری نیست. دیگر از خندیدن اثری نیست زیرا دیگر دوست داشتن در کلبه دلم اقامت نمی کند! مثل همیشه کلمه معروف را بازگو می کنم: پشیمانم...
اما بی تاثیر هست زمانی که ابرها دیگر از این آسمان گذشته اند و از انسانیت به دور است باد را دشنام بگویم!
دوست دارم عصبانی نشوم و دوست دارم بی اختیار گریه کنم. 
 دوست دارم در مقابل آینه به ایستم و رخ در رخ چهره رو به رو بگویم: دوستت دارم...
دوست داشتن چرا اینقد زیبایی؟ 
دوستم داری، دوست داشتن؟
 چه کسیست ک
آیا تا به حال می خواستید با افراد جدید ملاقات کنید و احساس بیشتری داشته باشید؟
15 پیشنهاد مشاور برای یافتن دوست جدید
۱۵ پیشنهاد مشاور برای یافتن دوست جدیدقبول کردن تمام دعوت نامه ها، حتی اگر به نظر می رسد نوع رویداد شما لذت بردن نیست. شما هرگز نمی دانید چه کسی شما را ملاقات خواهد کردقدردانی می کنم که دوستی ها در طول زمان ساخته شده اند. با یک دوست جدید خیلی جدی نگیرید.فشار برای صمیمیت ممکن است مردم را به دور خود بکشاند.قبول کنید که همه ما متفاوت
آیا تا به حال می خواستید با افراد جدید ملاقات کنید و احساس بیشتری داشته باشید؟
15 پیشنهاد مشاور برای یافتن دوست جدید
۱۵ پیشنهاد مشاور برای یافتن دوست جدیدقبول کردن تمام دعوت نامه ها، حتی اگر به نظر می رسد نوع رویداد شما لذت بردن نیست. شما هرگز نمی دانید چه کسی شما را ملاقات خواهد کردقدردانی می کنم که دوستی ها در طول زمان ساخته شده اند. با یک دوست جدید خیلی جدی نگیرید.فشار برای صمیمیت ممکن است مردم را به دور خود بکشاند.قبول کنید که همه ما متفاوت
من را دوست داشته باش؛در امتدادِ زمان،از شکوفه بارانِ درخت هاتا عرق ریزانِ گل هااز خش خشِ زرد و نارنجی ها زیرِ قدم هایِ دخترکان عاشقتا نفس هایِ گرم پسرک رویِ دستهایِ از سرما قرمز شده معشوقش...من را دوست داشته باش؛اندک و فراوانش مهم نیست،من را در گذران فصل هاهمچون روزِ اول دوست داشته باش...با هر بوسه ؛حسی شبیه اولین بوسه را تویِ رگهایت حس کنو با هر بار دیدنمبازفکر کنکه معشوقت حتمااز جایی جز زمین آمده...من را دوست داشته باش؛در امتدادِ شبهایِ طول

آیا دوست دارید شخصیت افراد را بشناسید؟!

تحقیقات جدید دانشمندان نشان می‌دهد شخصیت انسان‌ها به طور دقیقی در ظاهر آن‌ها نمود پیدا می‌کند و از روی شکل ظاهری افراد می‌توان به شخصیت درونی آن‌ها پی برد.
ادامه مطلب
این مطلب داستان شاید تکراری باشه ولی نوشتن و یا خوندنش خالی از لطف نیست.سایت AshleyMadison برای افراد متاهلی طراحی شده که دوست دارند خیانت کنند وبا افراد دیگر باشند, برای وبسایتی نظیر این مورد حفظ حریم خصوصی حرف اول را می زند .
درسال 2015 یک هکر توانست دراین سایت رخنه کند وتهدید کرد که اطلاعات ان را منتشر میکند مگر اینکه وبسایت تعطیل شود . ولی وقتی این اتفاق نیفتاد هکر تمام اطلاعات پایگاه داده وبسایت که شامل تمام اطلاعات حوصوصی مثل نام و ادرس و ... که ش

آیا دوست دارید شخصیت افراد را بشناسید؟

تحقیقات جدید دانشمندان نشان می‌دهد شخصیت انسان‌ها به طور دقیقی در ظاهر آن‌ها نمود پیدا می‌کند و از روی شکل ظاهری افراد می‌توان به شخصیت درونی آن‌ها پی برد.

آن‌ها متوجه شدند با نگاه کردن به شخصیت افراد می‌توان به درستی خصوصیات اخلاقی آن‌ها مانند میزان اعتماد به نفس ، برون‌گرایی یا درون گرایی و حتی درستکاری آن‌ها را معین کرد.

شرکت کنندگان در این تحقیق چندین گروه از چند دانشگاه از
من هیچوقت علاقه زیادی به بازی‌های کامپیوتری استراتژیک نداشتم؛ عمدتاً به دلیل اینکه معمولاً کند، کم هیجان و حوصله سر بر بودند! با این وجود به نظر می‌رسد کسانی که به مدیریت علاقمند هستند باید به اینگونه بازی‌ها نیز علاقمند باشند. حداقل در عمل کسانی که به مسائل مدیریت و سیاست علاقمندند اظهار می‌کنند که یا بازی‌ها را دوست ندارند یا نهایتاً بازی‌های استراتژیک را دوست دارند. امّا این مسئله می‌تواند صرفاً یک سوگیری بی‌جهت نیز باشد. بهرحال ت
امام باقر ع فرمود هرگاه بدانی در توخیریهست بدلت نگاه کن اگر اهل طا عت خدا را دوست و اهل معصیت خدارا دشمن دارد در تو خیر است و خدا هم ترا دوست دارد واگر اهل طاعت خدا را دشمن واهل معصیت خدا دوست دارد در تو خیر نیست وخدا دشمنت دارد دشمنت دارد و هر کس همراه دوست خود است وفرمود دو مومن هرگز با هم بر خورد نکنندجز انکه برادرش را بیشتر دوست دارد بهتر است  و فرمود هرکه برای دین دوست ندارد و برای دین دشمن ندارد دین ندارد پیداست که شخص متدین حد اقل باید پی

چرا به نظر می رسد برخی از افراد قادر به جذب پول هستند؟ آیا افرادی که پول دارند ، چیزی را می دانند که بقیه ما آن را نمی دانیم؟
راز آنها چیست؟
اگر مثل اکثر مردم هستید ، احتمالاً دوست دارید به استقلال مالی برسید. با این حال ، یافتن راه ثروت ممکن است گریزان باشد. و بنابراین ، مانند همستر روی چرخ ، شما به کار خود ادامه می دهید ، صورتحسابهای خود را پرداخت می کنید و از چک های خود زندگی می کنید.
صدا آشنا؟
ادامه مطلب
هشتگ چیست؟
این مفهوم یک قابلیت است که کمتر در ایران استفاده شده است. هشتگ یک تویت جهانی در مورد موضوعات خاص است.  در حالت کلی تگ هایی وجود دارند که به شما کمک می کنند محتوای مشابه با تویت های خود را پیدا کنید. بر اساس گفته های منابع رسمی تویتر ( با ما همراه باشید ): 
هشتگ مشخصه مشترک در جامعه برای اضافه کردن محتوا و متا داده های به تویت است. هشتگ مانند تگ های فیلکر هستند البته تنها به پست شما اضافه می شوند. شما بوسیله  گذاشتن علامت (#hashtag) یک هشتگ ب
چه قدر #خوب است که:#دوست باشیم و دوست بداریم، همه دوستانی که دوست میدارند تا با ما دوست باشند...سکوت نکنیم، بگوییم #بخندیم... اخر انها را جز ما دگر چه #امیدی است جز خدا و ما؟ وانها #مسرور اگر ما گوشه چشمی بیندازیم به آنها...نه... اشتباه نکن... #گدایی_محبت نمیکنند؛ سرمان #منت مینهند، وگرنه چه کسی محتاج خلق بی سر و پای خدای تمام اراده و سر است؟ یا دریای تمام قد #خروش مگر مُرد از بی بارانی؟ ...دلتان شاد و لبتان خندان به این دنیای پست تمام بغض و نفرت..._____________
احترام به خود: به جنبه های خوب و مثبت خود بیشتر توجه می کنند و محدودیت هایشان را می پذیرند.خوش بینی: افراد سرخوش به جنبه های روشن و مثبت حوادث نگاه می کنند و انتظار دارند نتیجه کار خوب باشد و هر گاه چنین نشود، آنان شکست و ناکامی خود را امری کوچک و گذرا تلقی می کنند و می کوشند راه حل تازه و بهتری برای مشکل خود بیابید.تسلط شخصی: افراد سرخوش، احساس می کنند که ارباب و صاحب اختیار سرنوشت خود هستند. چون احساس می کنند که اختیار زندگی خود را در کف دارند ،
فکر کنم از آخرین باری که اینجا پست گذاشتم حدود پنج سال می‌گذره. تو این مدت جاهای مختلفی دوست داشتم بنویسم، ولی هیچ‌جا نتونستم مثل وقتی که این وبلاگ رو داشتم بنویسم.
هدفم این نیست که مطالبم به گوش مخاطب‌های زیادی برسه؛ کاملاً برعکس دوست دارم که حداقل افراد مطالب اینجا رو بخونن یا اصلا مطلع بشن که دوباره می‌خوام اینجا بنویسم. پس لطفاً اگر تو وبلاگ‌تون لینکی به این وبلاگ دارید بی سر و صدا اون لینک رو پاک کنید.

لیست سلامت از جمله شامل مهارت های پایه ریاضی می شود، بخاطر شهید محاسبه استاندارد کلسترول و قند خون، پیمانه گیری داروها و حساسیت برچسب های تغذیه ای. علاوه پیاده شدن این مهارت های پایه، لازم است افراد دانشی درباره موضوعات بهداشتی داشته باشند. افرادی که سواد مصونیت پایینی دارند، معلومات نادرستی درباره بدن و همچنین ماهیت و علت مصیبت ها دارند. افراد بدون داشتن این دانش ممکن است رابطه میان عوامل سبک عمر شبیه رژیم غذایی و ورزش و بیماری های انواع
این جمله را استادمان سر کلاس گفت.
borderline یک اختلال شخصیت است که افرادی که دارای این بیماری می باشند دارای ویژگی های اخلاقی خاصی هستند،که به طور ویژه میخواهیم در مورد نگاه صفر و یکی به افراد بحث کنیم.
مبحثی که به طور عامیانه میتوان اینگونه توضیح داد که یا یک نفر فردی کامل است و تمام و کمال قبولش داریم و دارای شخصیتی 100 درصد صحیح است.
یا این فرد کلن موجود بدی است و حتی نقطه ای ویژگی مثبت ندارد.
گویا در افراد دارای اختلال شخصیت مرزی این باور که یک ف
بعضی ها خوشحالند و خوشحالیشان حتی توی کامنت گذاشتنشان هم مشخص است . بعضی ها الکی خوشند و الکی خوشیشان را فقط می شود از چشمهایشان فهمید . بعضی ها درد دارند و دردشان را همه جا جار می زنند . بعضی ها درد دارند و دردشان را فقط از چشمهایشان می شود فهمید . بعضی ها گریه می کنند اما اشکهایشان، اشک تمساح است . بعضی ها گریه نمی کنند اما از چشمهایشان معلوم است  که اشکی به بزرگی یک سکوت گوشه ی چشمشان به کمین نشسته . بعضی ها نیتشان خوب است اما بد عمل می کنند .

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها